Witaj na naszym forum!

Tutaj możesz sprawdzać opinie o kontrahentach, wymieniać się wiedzą i doświadczeniem i odbywać ciekawe dyskusje z ludźmi z branży transportowej. Aby móc dodawać wątki i komentarze i mieć pełen dostęp do wszystkich działów forum, zaloguj się na TransPlace.

Trasnsplace.eu
Wróć
Temat: tranzyt przez Serbię

Nie ma jeszcze postów w tym temacie.

D. S. TD s.j. Tomasz Kurzawski Damian Stroczyński
21:17 06.02.2013
Kur....!!!!!!
G. A. Spedycja i Transport Acropol Sp. z o.o. Sp. k.
22:15 06.02.2013
Witam prosze o informację jakie dokumenty potrzebne są podczas tanzytu z Polski do Bułgarii przez Serbię. Czy można jechać na CMR bez odraw celnych?

Przez Węgry / Rumunię tylko, Serbia nie jest i na razie nie będzie w UE / EOG.
K. L. PHU Gala Michał Kotwicki
9:40 07.02.2013
A jechał ktoś może z Barcelony do Neapolu przez Sardynie?
G.
15:50 12.02.2013
No dobra, skoro na poważnie to tak: węgry - winieta i wszystko w temacie, następnie na romka, jezeli busem to polcam przejscie cenad (trasa Szeged-Timisoara), duze na Nadlac (nie wiem czy nadal ale tam już są myjkowi, problemy itp wszystko za eur), u Romka potrzeba winiety (mozna kupic na wjezdzie za eur), jak ostatni raz jechalem to do bechetu i na prom za jakies 50eur w jedna strone plus jakies oplaty portowe, drobne itp. po dostatniu się do Oyrahowo, czas kupic bulgarska winiete, jakies tam oplaty, pochodzic po kilku budkach z dokumentami itp, mozna leciec dalej na Sofie, tak wyglada w skrocie droga na Bułgara, zadnych odpraw, jedynie powyższe koszta. Uwaga na częste kontrole policji i wagi na granicach. Pozdrawiam
A. S. PPUH Anna i Krzysztof Staszczak
20:54 06.02.2013
Witam prosze o informację jakie dokumenty potrzebne są podczas tanzytu z Polski do Bułgarii przez Serbię. Czy można jechać na CMR bez odraw celnych?
A. O. Transport Spedycja Monex s.c. Monika Perec Sławomir Kleniuk
22:47 06.02.2013

Ciekawe nawet bardzo ciekawe.Tak,Nie,Moze,Nie musi..Certyfikat i Licencja z Rózyckiego czy inna manufaktura.P.s Palenie powoduja raka i choroby serca.
P. R. Igiecebis Gustaw Dybizbański P.W.
11:14 11.02.2013
Ja leciałem przez Korsykę - mniej km mi wyszło :)
R. K. Transport Towarowy Tomasz Krasoń
15:26 11.02.2013
LUDZIE!!!!!
Nie bądźcie aż tak złośliwi!!
Jak ktoś niekumaty i niepomyśli - nawet elastycznie , na chłopski rozum - to pozostaje oświecić. Niech nauka z dobrego serca pod strzechy ( może ) dojdzie.
A tak na poważnie - Węgry - to Unia. Bez problemu. Serbia - tranzyt - odprawy, kwity i kasa. Bułgaria - znów Unia. Kasa i bardzo małe problemy. Jak się mylę to proszę o naprostowanie - mnie - i podanie dobrych info