Witaj na naszym forum!

Tutaj możesz sprawdzać opinie o kontrahentach, wymieniać się wiedzą i doświadczeniem i odbywać ciekawe dyskusje z ludźmi z branży transportowej. Aby móc dodawać wątki i komentarze i mieć pełen dostęp do wszystkich działów forum, zaloguj się na TransPlace.

Trasnsplace.eu
Wróć
Temat: TIMO - Proszę o rzetelne opinie ...

Nie ma jeszcze postów w tym temacie.

T. S. FUH Fenpo Tomasz Szczęk
17:26 23.11.2010
ladunek w timo D76 do Pl 05 + PL4 Opole. 1450 €. Ten sam ladunek na transie inna spedycja 800 €

Takie podejście ma też swoje plusy. Np jak widzę ten sam ładunek na Transie i Timo to pytam sie "spedytora" z transa ile płaci a potem już z czystym sumieniem i orientacją dzwonię na ogłoszenie z Timo i wiem ,że mogę spokojnie zażyczyć sobie za fracht min 20%-30% wiecej jak podał kolo z Transa. Działa w 99% ( i nieraz zostałem powalony ceną jaką podał spedytor z Timo - oczywiście na plus):)
A. O. Transport Spedycja Monex s.c. Monika Perec Sławomir Kleniuk
18:43 23.11.2010
No jeden strzał i juz jest mała wypłata.
:)
A. O. Transport Spedycja Monex s.c. Monika Perec Sławomir Kleniuk
18:58 23.11.2010
Co do tego znam lepszy numer .Jest stała robota z PL do D trasa jakies 300km. Na transie chodzi to po okolo 300eur zależy kto sprzedaje a niemiecka duża firma z timo płaci za to 700e.
K. J. Da Vinci Team Sp. z o.o.
21:21 23.11.2010
Wreryfikacja przed dopuszczeniem do gieldy: niebo a ziemia. TIMO weryfikuje doslownie kazdy wers w KRSie, powiazane firmy i u nas pytali nawet o bylych pracodawcow... na transie pol dnia od wyslania dokumentow juz mielismy autoryzacje, nie mowiac o tym ze moi pracownicy mogli zalozyc konta bez mojego udzialu jako wlasciciela, na pytanie dlaczego, Pani odpowiedziala ze "przeciez mail wygladal na sluzbowy i byl podobny do glownego"
minus obydwu gield: dostep klientow bezposrednich, co powoduje zanizanie stawek i brak mozliwosci negocjacji cen bo przeciez "zawsze ktos sie znajdzie co za ta cene pojedzie , a moze nawet taniej..." nie wiem jak dzial prawny Timo, nie korzystalam na szczescie ale na Transie masakra, firmy z listy dluznikow z mozliwoscia wystawiania ladunkow... nie mowiac o licencji czy dostepie do transa w dniu powstania , faktem jest przewaga funkcji komunikatora. recepta: i to i to :) a i tak zawsze znajdzie sie jakis niedosyt....
G. K. Da Vinci Team Sp. z o.o.
17:09 25.11.2010
Wreryfikacja przed dopuszczeniem do gieldy: niebo a ziemia. TIMO weryfikuje doslownie kazdy wers w KRSie, powiazane firmy i u nas pytali nawet o bylych pracodawcow... na transie pol dnia od wyslania dokumentow juz mielismy autoryzacje, nie mowiac o tym ze moi pracownicy mogli zalozyc konta bez mojego udzialu jako wlasciciela, na pytanie dlaczego, Pani odpowiedziala ze "przeciez mail wygladal na sluzbowy i byl podobny do glownego"
minus obydwu gield: dostep klientow bezposrednich, co powoduje zanizanie stawek i brak mozliwosci negocjacji cen bo przeciez "zawsze ktos sie znajdzie co za ta cene pojedzie , a moze nawet taniej..." nie wiem jak dzial prawny Timo, nie korzystalam na szczescie ale na Transie masakra, firmy z listy dluznikow z mozliwoscia wystawiania ladunkow... nie mowiac o licencji czy dostepie do transa w dniu powstania , faktem jest przewaga funkcji komunikatora. recepta: i to i to :) a i tak zawsze znajdzie sie jakis niedosyt....

to prawda, zakładałam sobie konto na Transie w obecności Kasi i mail aktywacyjny przyszedł na.... mojego własnego maila, a nie maila Szefowej :D Nikt nie wie czemu :D

Co do windykacji Timo, dam znać, w tym tyg złozyłam dokumenty do Incasso Timo.