Witaj na naszym forum!

Tutaj możesz sprawdzać opinie o kontrahentach, wymieniać się wiedzą i doświadczeniem i odbywać ciekawe dyskusje z ludźmi z branży transportowej. Aby móc dodawać wątki i komentarze i mieć pełen dostęp do wszystkich działów forum, zaloguj się na TransPlace.

Trasnsplace.eu
Wróć
Temat: TESCO! wasze doświadczenia

Nie ma jeszcze postów w tym temacie.

P. S. Al-Tras Szymańska Alina
10:16 19.07.2010
moze ktos ma jakies ciekawe doswiadczenia zwiazane z postojem w tesco i ich procedurami ???

ja po rozladunku ktory trwal caly dzien mimo godzinowej awizacji czekalem 4 godz na dokumenty (plomba nie naruszona).

dziś zadzwonil do mnie pan z tesco zeby arogancko oznajmic mi, ze moje samochody wiecej nie beda rozladowywane tylko beda wyrzucane z magazynu bo kierowca złamał procedure a mianowicie nie dal sie wyrzucic z auta podcas rozladunku i nie oddal kluczykow do samochodu.

koło mojego samochodu wiecej tam nie postanie.

Edytowano 19.7.2010 o godzinie 10:16:48 przez Przemysław Szymański
E. S. Międzynarodowy Transport Drogowy Szewczyk Eugeniusz
10:21 19.07.2010
W Tesco nigdy nie byłem..Ale spotykałem się wielokrotnie i to w róznych firmach i krajach,że kluczyki od zamkniętego samochodu stojącego pod rampą wieszano w gablocie zamkniętej, a dla kierowców przewidziano poczekalnię gdzie oczekiwali na za-lub rozładunek.
Ś. S. "B+K" Sp. z o.o. Sp.k / o. Grodzisk Mazowiecki
10:27 19.07.2010
Słyszałem o tych kluczykach dwukrotnie. Z tego co wiem jeden z moich podwykonawców podstawił im do podpisu oświadczenie że w razie problemów z autem przyjmą na siebie obowiązek zapłaty gdyż ubezpieczyciel nie pokryje żadnych kosztów jeśli klucze do auta będą w posiadaniu kogokolwiek poza kierowcą. Skutek- też już ten człowiek nie ładuje w TESCO :D
G. K. Da Vinci Team Sp. z o.o.
11:21 19.07.2010
Słyszałem o tych kluczykach dwukrotnie. Z tego co wiem jeden z moich podwykonawców podstawił im do podpisu oświadczenie że w razie problemów z autem przyjmą na siebie obowiązek zapłaty gdyż ubezpieczyciel nie pokryje żadnych kosztów jeśli klucze do auta będą w posiadaniu kogokolwiek poza kierowcą. Skutek- też już ten człowiek nie ładuje w TESCO :D

i prawidłowo.
Z. R. Ren-Trans Logistic Sp. z o.o.
11:42 19.07.2010
A dać im te kluczyki a potem zrobić raban że coś z kabiny zginęło. Szybko im te kluczyki dwunastnicą wyjdą....
R. H. Hars Lucjan Hojda
11:48 19.07.2010
A dać im te kluczyki a potem zrobić raban że coś z kabiny zginęło. Szybko im te kluczyki dwunastnicą wyjdą....

full monitoring, Panie
P. G. Taurus Sp. z o.o.
11:53 19.07.2010
1255909893_by_xrayPL_500
K. C. FT Skwarek Logistic Maria Skwarek
12:00 19.07.2010
http://demotywatory.pl/uploads/1255909893_by_xrayPL_500.jpg

widziałam to już tyle razy, ale nadal zajebiaszczo poprawia mi humor :)
P. G. Taurus Sp. z o.o.
12:12 19.07.2010

też tak mam :D
K. S. PHU Wesoły Borsuk Paweł Ślusarczyk
12:54 19.07.2010

też tak mam :D

Ja już też :D
B. S. PUH Pak-Pil s.c. J. Pakulski, H. Pilichowski
12:57 19.07.2010
czy ona chce zeby ktos jej przybił "pionę"? :D
G. K. UT Piotr Golański
12:59 19.07.2010
Najgorsze jest w Tesco ta ich groteskowa biurokracja. Tam nie wiadomo z kim i o czym rozmawiać.
Na rozładunek to autka musza być idealnie punktualne, czekac grzecznie w rzadku i ktoregoś sobie wybierzemy na rozladunek.

Tak magazynierzy maja, na wszystko czas, nikt nic nie wie - poprostu bardzo amerykański styl...
A. Z. PW Andrzej Zrajko
14:13 19.07.2010
Najgorsze jest w Tesco ta ich groteskowa biurokracja. Tam nie wiadomo z kim i o czym rozmawiać.
Na rozładunek to autka musza być idealnie punktualne, czekac grzecznie w rzadku i ktoregoś sobie wybierzemy na rozladunek.

Tak magazynierzy maja, na wszystko czas, nikt nic nie wie - poprostu bardzo amerykański styl...

To po co tam jeździć ?
Z. R. Ren-Trans Logistic Sp. z o.o.
14:18 19.07.2010

To po co tam jeździć ?

Też mnie to zastanawia. Zdziwienie magazynierów że nie ma rządku - bezcenne. Wpadliby w panikę a może nawet histerię :)
14:40 19.07.2010
Naszła mnie czytając taka myśl.. Czy magazynierzy tudzież inni pracownicy z którymi mają do czynienia kierowcy i przewoźnicy są jak u Whartona wychowywani w jakichś zamkniętych ośrodkach ze szczególnym nastawianiem na dokuczanie powyższym..
R. S. UT Marek Bednarczyk
14:50 19.07.2010
no moje auta do Tesco też nie zajeżdżają od pamiętnej akcji z kluczykami. Kierowca zgłosił na policję ze auto chcą Mu ukrasc..teren prywatny policaje sie nie pofatygowali, ale raban był
G. K. UT Piotr Golański
16:06 19.07.2010

To po co tam jeździć ?

odp.: jest tylko jeden powod dla ktorego robi sie u nich transport...płacą!
A. Z. PW Andrzej Zrajko
17:15 19.07.2010

To po co tam jeździć ?

odp.: jest tylko jeden powod dla ktorego robi sie u nich transport...płacą!

Takich co płacą nie brakuje , na szczęście.
22:46 19.07.2010
A to coś nowego.Pozytywnego skądinąd.Tylko skąd ta rosnąca kwota długów się bierze..
P. J. Kompas Spedycja Sp. z o.o. Sp. K.
22:55 19.07.2010
Skąd sie bierze?mozna powiedziec ze z domniemania nieuczciwosci w społeczeństwie, ja nazwałbym to jednak nieco inaczej- z nieumiejętnego doboru zleceniodawców, i potem braku umiejętności wyegzekwowania swoich należności, ot cały powód... :)
G. D. PHUT Dob-Bud Robert Dobjasz
14:23 21.07.2010
To nie pierwsza firma, która " życzy sobie" kluczyki od auta na rozładunku. My im zawsze dajemy, mamy taki specjalny komplet pasują do " otwierania bramy w lesie" , bo do naszego auta napewno nie.........
Ś. S. "B+K" Sp. z o.o. Sp.k / o. Grodzisk Mazowiecki
14:42 21.07.2010
To nie pierwsza firma, która " życzy sobie" kluczyki od auta na rozładunku. My im zawsze dajemy, mamy taki specjalny komplet pasują do " otwierania bramy w lesie" , bo do naszego auta napewno nie.........

Prawidłowo. Chylę czoła przed przebiegłością szczerze i bez ukrytej ironii. Pomysł zaprawdę klawy i banalnie skuteczny w swej prostocie :)
P. G. PHU Partner Edyta Miąsek
18:43 24.07.2010
w Wedlu w Warszawie tak też z tymi kluczykami jest ale tylko na jednej zmianie, mianowicie u jednego kierownika zmainy, reszta wykłada na ten przepis laskę ;-)
a co do dziewczyny ze zdjęcia to już dawno ją "trzasneliśmy"- to Eva Braun jest i pozdrawia swojego przyjaciela Adolfa ;-)
A. W. Piotr Biegarczyk
13:48 06.12.2011
A jak sytuacja z nowo otwartym centrum dystrybucyjnym Tesco w Gliwicach? Słyszałem, że na rozładunku można spokojnie pauze wykręcić, czy to prawda?
M. B. PHU Budmark Józef Budzik
13:56 06.12.2011
A jak sytuacja z nowo otwartym centrum dystrybucyjnym Tesco w Gliwicach? Słyszałem, że na rozładunku można spokojnie pauze wykręcić, czy to prawda?

niestety prawda..