Witaj na naszym forum!

Tutaj możesz sprawdzać opinie o kontrahentach, wymieniać się wiedzą i doświadczeniem i odbywać ciekawe dyskusje z ludźmi z branży transportowej. Aby móc dodawać wątki i komentarze i mieć pełen dostęp do wszystkich działów forum, zaloguj się na TransPlace.

Trasnsplace.eu
Wróć
Temat: Ładunki na TRANSIE do 1,5t

Nie ma jeszcze postów w tym temacie.

A. S. An-Trans Andrzej Słomski
10:10 19.02.2007
Czy warto szukac ladunków na busa (1,4t , 5 EP) na giełdzie TRANS ? Czy większość to doładunki na duże auta ?
14:04 19.02.2007
49 wizyt w trzy godziny i ani jednej odpowiedzi. Znaczy to chyba za nie ma co sobie glowy zawracac ;)
M. G. WPHU Mag Adam Buczko
14:47 19.02.2007
Panie Andrzeju szczerze mowiac to nie warto szukac ładunkow na maluchy na transie bo zwykle sa to doładunki a nie ładunki Ostatnio spotkałam nawet 4,3 tony za 250 zł za odległośc około 500 km ... :) Hmm bardzo dobra staweczka :) tylko brac ... mam kilka busów i rzadko kiedy na nie cos znajduje bo albo jest cos za smieszna stawke po 45 dniach płacone i wowczas kasa ta traci wartośc albo wogóle nic nie ma ... podobnie jest w przypadku ładunkow miedzynarodowych ... Pozdrawiam :)
15:01 19.02.2007
Dzieki Pani Magdaleno. Tak mi sie wlasnie zdawalo ;) pozdro.
L. T. Alicja Tracz
16:54 20.02.2007
Czy stawka 0,30eur/1km w relacji Polska -Italia 1700 km ład 1T busem to ok ???
A. K. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Corsi Janusz Kochan
17:07 20.02.2007
Niech Pani policzy ile zostanie nie zapominając o autostradach, tunelach i tym że wrócić z dobrym ładunkiem trudno.
S. F. Eurotrans Ewa Firek
20:34 21.02.2007
Niech Pani policzy ile zostanie nie zapominając o autostradach, tunelach i tym że wrócić z dobrym ładunkiem trudno.

Trudno wrocic busem z Italii ?? A to ciekawe :D Chyba wolne zarty :)
A. M. Trans-Mak Makowski Zbigniew
20:49 21.02.2007
oczywiście, że nietrudno, darmo wszystko można
13:22 22.02.2007
oczywiście, że nietrudno, darmo wszystko można

Nie wiem jak Pani ale mnie tam powroty za 700-800e na ślask w pelni satysfakcjonuja finansowo :) Gratuluje super klientow, jesli to jest dla Pani "darmo".
M. S. M.A.M. Logistics Magdalena Scholz-Szymenderska
14:01 22.02.2007
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . .. . .. . . .. . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . .

Edytowano 22.2.2007 o godzinie 16:10:46 przez Marek Szymenderski
A. K. B. Logistics Partner s.j. Adam Bazior Zbigniew Poraziński
14:11 22.02.2007
..panie Marku to ciekawe sprawa z tymi frachtami...ale powiem coś z wlasnego doświadczenia...rynek włoski jest wyjątkowo rozchwiany i bardzo niestabilny także cenowo...ale przy stawce 0,85 EURO/km z Turynu do Krakowa wychodzi za 13,6 1500 euro...najlepiej jednak trzymać się swoich "własnych" przewoźników...ceny są w miarę równe, a i robota zrobiona solidnie ...patrząc z drugiej strony w okresach "gorących" - np. lipiec przed dłuższą włoską przerwą letnią i przed Świętami Bożego Narodzenia niektórzy przewoźnicy ( sorki za określenie ) dostają małpiego rozumu i dyktują ceny za fracht, że głowa odpada...ale generalnie składa się na to niestety bardzo wiele przyczyn...ale to pewnie temat na inna dyskusję...np. taką, że bardzo mało jest przewoźników robiących "rasową" drobnicę...za którą i forsa jest lepsza...
14:14 22.02.2007
Panie Sebastianie, to klienci robią Pana w balona, bo ja na busa z I dostaje 1000 / 1100 na śląsk . . . .kiepsko Pan sie targujesz z klientami albo oni znależli frajera. . . . . . .

Jesli z Milano albo Torino to tylko pogratulowac, a jesli z poludnia Italii to zupelnie inny temat i zupelnie inne stawki..
T. D. FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA Tadeusz Dragosz
14:31 22.02.2007
ludzie skad wy macie takie kursy :P dajcie namiary na jakies firmy ktore wysylaja w tamte strony. bo ja odkad siedze na transie jeszcze takich ladunkow za takie pieniadze nie widzialem :) to napewno stawni na busa :P
15:07 22.02.2007
ludzie skad wy macie takie kursy :P dajcie namiary na jakies firmy ktore wysylaja w tamte strony. bo ja odkad siedze na transie jeszcze takich ladunkow za takie pieniadze nie widzialem :) to napewno stawni na busa :P

No na transie napewno nie :D Trzeba poszukac, raczej w sposob nie via internet. Z transa rekord to 600e z Milanu do Legnicy w wakacje :)
R. P. Frachter-Logistic s.c. Joanna Mariańczyk-Przybysz, Damian Przybysz
15:31 22.02.2007
to smutne ale lepiej odrazu zwinąć interes i nie męczyć siebie i innych , niż bazować na jakieś giełdzie , każda giełda ma być tylko pomocą a nie bazą i skarbnicą ofert
R. S. SŁOWIK Robert Słowik
23:00 20.04.2007
niestety to prawda, że nie ma tu czego szukać przewoźnik z 1,5t autem. Same DOŁADUNKI za 100 zł/eur psujące krrew ....